Manuálna lymfodrenáž tváre a lifting

Lymfodrenáž tváre je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Cielená regenerácia ohrozenej partie starnúcej kože je problémom nielen pre dermatológov, ale aj pre kozmetiku. Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalostí lymfatického systému, na ktorom visí bremeno transportu tkanivového moku a na ktorých žilný systém zo svojej zákonitej funkcie nestač

Lymfodrenáž podporuje odtok lymfy z tkaniva bez posilovania prítoku krvi. Čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvovanie a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus.

Slúži na stimuláciu mimických svalov,kde nám najčastejšie vznikajú vrásky.Zlepšuje všetky funkcie pokožky,odstraňuje kruhy pod očami, spevńuje kontúry tváre a dekoltu,učinne pôsobí a predchádza stárnutiu pokožky.
Je vhodné túto masáž skombinovať aj s manuálnou lymfodrenážou tváre a krku.
Pri masáži používam kokosový olej,arganový olej alebo moringový olej:)

Indikácie: 
Vyhladzuje pokožku, podporuje hydratáciu tváre zvnútra, predchádza tvorbe vrások, efektívne odstraňuje z tváre únavu (zmierňuje opuchy pod očami, kruhy okolo očí), uvoľňuje celkové napätie tváre.

Detoxikácia (odplavovanie škodlivých látok)
Únava
Opuchy (okrem tvorených z ľadvín, srdca a pečene)
Regenerácia
Akné
Bolesti hlavy
Migréna
Posilnenie imunitného systému
Zlepšenie krvného obehu
Po kozmetickom čistení
Na rehabilitáciu s kozmetickým zameraním
Na spomalenie tvorby vrások
Kruhy pod očami
Pri malých tvorbách jaziev
Pooperačné stavy
Po úrazoch na tvári
Uštipnutie hmyzom

Cena: 17€ / 425 Kč  čas: 40 min